XCO ŠUŠNJEVAČA 2018

Napisao/la Ivan Brala

Iako je nebo danima pokazivalo ”zube”, sinjska Šušnjevača nedjeljno jutro dočekala je okupana suncem. Bio je to dovoljan poticaj za 105 biciklista iz Hrvatske, BiH i Crne Gore da svoje vještine i spremnost okušaju na tehnički i fizički zahtjevnoj Šušnjevači.

Ukupni pobjednik bio je Crnogorac Goran Cerović iz Pljevlja XC Team-a koji je odvozio i rekord staze (1:09:14). Cerović je od samog starta preuzeo kontrolu i vodstvo te smirenom vožnjom odvozio do samoga kraja. Drugi, također iz Pljevlja XC Team-a bio je Stefan Bajčeta (1:12:24), dok je treći na cilj stigao Irvin Hušić iz BK Faust Vrančić (1:14:07).

Rezultati članova BK Posedarje po kategorijama su:

- kategorija 30-40:
20. Nikola Juričević, 1:47:30, 35 bodova

DNF Šime Baraba

www.xczld.info       Galerija fotografija 1         Galerija fotografija 2